Jako firma „Barbara” działamy na rynku od 1991 roku. Jesteśmy firmą ze 100% polskim kapitałem. Wszystkie oferowane przez nas produkty są wytwarzane w kraju przez nasze przedsiębiorstwo.

Produkty marki „Barbara” są bezpieczne dla ludzi i środowiska. Lokalizacja firmy, we wspaniałym otoczeniu Borów Tucholskich, zobowiązuje nas do przestrzegania norm ekologicznych i dbania o środowisko.

Mając na względzie przede wszystkim zadowolenie naszych klientów, nieustannie poszerzamy gamę naszych wyrobów, które produkowane są z wysokiej jakości materiałów. Osiągamy to dzięki długoletniej współpracy z zaufanymi producentami przy jednoczesnym zachowaniu korzystnej ceny.

Jako eksperci łączymy klasyczną sztukę introligatorską z najnowszą technologią. Wieloletnie doświadczenie w zestawieniu z innowacyjnymi rozwiązaniami stało się dowodem na to, że nasze produkty bez wątpienia wychodzą naprzeciw wymagającym oczekiwaniom naszych klientów. Dlatego też charakteryzują się konkurencyjną ceną, praktycznym  zastosowaniem, oraz prostym klasycznym wzornictwem.

Uzupełnieniem podstawowej gamy produktów są projekty indywidualne. Projektujemy i wykonujemy teczki, skoroszyty, księgi, okładki itp. dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Mamy świadomość że dobry produkt i cena to tylko część sukcesu. Dużą wagę przykładamy do uczciwości, partnerstwa i przejrzystych reguł warunków współpracy, opartych na wzajemnym szacunku, zaufaniu i poczuciu obopólnych korzyści.